• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Adana Altus Klima Servisi

Adana Altus Klima Servisi

Adana Altus Klima Servis

0 532 505 16 92

Klimalar hayatımızın bir parçası olarak her anımızda olmaya devam ediyor.

Yaz aylarının o deli sıcaklarında serinletmesi ve kış aylarının soğuk aylarında ısıtıcı özelliği ile adeta vazgeçilmez bir unsurdur.

Fakat klimalar da kullanıma bağlı olarak zaman zaman arızalanmaktadır.

En basiti düzenli olarak temizliği yapılmadığı için üfleme performansı düşmektedir.

Eğer klimanız ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız Adana Altus klima servisi olarak bize ulaşabilir ve tüm sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Firmamız olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli kendimizi yeniliyor ve gerek deneyimli ekibimiz gerekse kullandığımız makinalar sayesinde aldığımız her işin üstesinden kolaylıkla geliyoruz.


 adana altus servisi

Klimalarınızda ortaya çıkan birtakım sorunlar nedeni ile performansından memnun değilseniz Adana Altus klima servisi olarak bizimle iletişime geçebilir, sorunun kaynağını öğrendikten sonra bakımı veya tamiri için klimanızı bize gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Eğer klimanızın sorunu büyük değilse evinizden çıkarmadan ve etrafı hiçbir şekilde kirletmeden çok kısa sürede sorun ortadan kaldırılır ve klimanızı yeniden kullanmanız sağlanır.

Ancak, klimanızın sorunu büyükse çok kısa bir süre için klimanız tarafımızdan alınır ve tüm sorunlar ortadan kaldırıldıktan sonra getirilip yerine takılarak daha yüksek bir performans ile kullanmaya devam etmeniz sağlanır.

Tüm bunlar yapılırken klimanıza veya evinize hiçbir şekilde zarar getirilmez. Deneyimli ekibimiz büyük bir titizlikle klimanızın sorununu kolaylıkla ortadan kaldırarak memnuniyetinizi kazanır.


 adana altus klima servisi

Klima Arızaları

Eğer klimanız çalışıyor ancak soğutmuyor veya ısıtmıyorsa, klima sesli çalışıyorsa, uzaktan kumanda çalışmıyorsa, zaman ayarı çalışmıyorsa, klimanız sigorta attırıyorsa veya daha başka bir sorunu varsa Adana Altus klima servisi olarak hizmet veren firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. 

Yine klimanızın her türlü onarım, bakım, tamir veya temizlik işlerini çok daha uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

 

 adana klima servisi


 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam13
Toplam Ziyaret17858
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.74537.7763
Euro9.02059.0566
Takvim
Hava Durumu