• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Adana Altus Servisi

Adana Altus Servisi

Adana Altus Servis

Adana Altus Servisi kombi klima ve beyaz eşyaların montaj bakım onarım gibi servis hizmetlerini verir.

Servis ihtiyacı olduğunda müşteri hizmetlerine ulaştırılacak arıza veya montaj bilgisinin hemen ardından en kısa sürede müşteriye ulaşılır ve gerekli işlem kalifiye ustalar tarafından ivedilikle gerçekleştirilir.

Yedi yirmi dört ulaşılabilir olması müşteri için avantaj servis için ise müşteriyi önemseyen bir anlayış ile hizmet verdiğinin göstergesidir.

Tamir veya bakım sırasında temizlik ve evde yapılan işten dolayı herhangi bir rahatsızlığa sebep olmamak yine benimsediğimiz önemli prensiplerdendir.

 Altus Klima Bakımı

Çamaşır makinesinin çalışmaması, temizlememesi, deterjan almaması, sıkma yapmaması veya bulaşık makinesinin; su almaması, leke bırakması gibi sorunlar bulunmaktadır.

Yine buzdolaplarında; soğutmama, buzlanma yapma ve benzeri arızalarında ve kurulum, bakım ve onarım aşamalarında Adana Altus Servisi müşterilerinin hizmetinde olup ürünlerinin kullanıma hazır hale getirilmesi için sıkı bir titizlik gösterir. Kurulum esnasında kullanım aşamalarını anlatır kurulan üründen en iyi performans alınmasını hedefler.

Arıza durumu mevcut olduğunda ise müşteriye hızlı dönüşler sağlar ve sağlıklı bir ekip çalışması ile müşterinin ürününü en kısa sürede kullanılabilir duruma getirir.

Parça değişimi gerektiğinde parçanın orijinal olması ve değiştirilen parçanın garantisinin verilmesi yine servis için önemli bir tercih edilme sebebi olarak değerlendirilebilir.

 adana altus klima servis

Verdiği tüm hizmetlerde kalite, güven ve hızlılığı prensip olarak benimseyen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapan Adana Altus Servisi olarak yapılan çalışmaların ardında durmaktayız.

Ayrıca her türlü arıza ve sorunda müşteriye etkili çözümler sunmakta ve müşteri mağduriyetini azami ölçüde en aza indirmeyi hedeflemekteyiz.

Kaliteli hizmet standardına ayak uydurarak, güler yüzlü çalışanları ile müşterilerinin gülen yüzü olmayı başarmaktadır.

Her türlü arızanın giderilmesi için ise servise ulaşıp bilgi verilmesi veya arıza formu doldurulması yeterli olmaktadır.

 altus servisi

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret17886
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.74537.7763
Euro9.02059.0566
Takvim
Hava Durumu