• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Adana Fujitsu Servisi

Adana Fujitsu Servisi


Adana Fujitsu Servisi

Klima ve beyaz eşya ürünlerinde hizmet sunan Adana Fujitsu servisi olarak her türlü bakım veya arıza durumlarında iletişim kurmanız mümkün kılınmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren yapımız ile yapılan çalışmaların temelinde kaliteli hizmet sunabilme amacı güdülmektedir. Böylece referansını müşterilerden alan bir firma olarak müşteri memnuniyeti %100’e ulaştırılmaktadır. Buzdolabı, klima, fırın, kombi, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi başta olmak üzere kapsamlı bir ürün yelpazesine hizmet sunmaktadır. Müşteri hizmetleri temsilcileri aracılığı ile iletişim kurarak, hizmet almak istediğiniz arıza veya konu hakkında bilgi vermeniz yeterli olmaktadır.

7 gün 24 saat iletişime açık hizmet kapasitesi ile sorularınız cevapsız, sorunlarınız çözümsüz kalmamaktadır. Daha kısa sürede daha fazla müşteriye ulaşmak; doğru zamanda doğru çalışmaları üstün kalite standartlarında gerçekleştirmek Adana Fujitsu servisi hizmetlerini yansıtmaktadır. Alanında deneyimli, profesyonel ekip kadrolarımız ile uzun yılların verdiği tecrübenin harmanlanması ve bunlara ek olarak müşterilerimize en uygun fiyat standardının uygulanması tercih edilirliğin anahtarları olarak bilinmektedir. Her geçen gün daha kaliteli hizmetler sunmak ve arızalara en kısa sürede çözüm üreterek daha kısa sürede ürünlerinize kavuşmanız sağlanmaktadır.

Adana Fujitsu Servisi Hizmet Alanları

  • Klimalarınızın soğutma, ısıtma veya montaj demontaj işlemlerinde,
  • Buzdolabınızın soğutmama, buzlanma, su akıtma, ışıklarının yanıp sönmesi gibi arızalarda,
  • Çamaşır makinelerinin su almama, suyu boşaltmama, çalışmama, makineye elektrik gelmemesi ve benzeri arızalarda,

Bulaşık makinelerinde suyu ısıtmama, su almama, leke bırakma, elektrik gelmemesi ve daha birçok üründe birçok arıza konusunda Adana Fujitsu servisi geniş hizmet yelpazesi ile sorunlarınıza ekonomik çözümler üretmektedir. Parça değişimi gereken durumlarda garantili ve orijinal yedek parçalara sahip olarak yerinde kaliteli hizmet sunabilme potansiyelini barındırmaktadır. Yapılacak arıza, bakım veya diğer tüm çalışmalar müşteri nazarında gerçekleştirilmektedir.

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret17886
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.74537.7763
Euro9.02059.0566
Takvim
Hava Durumu