• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Üyelik Girişi
Site Haritası

Adana Fujitsu Klima Servisi

Adana Fujitsu Klima Servisi

Güvenilir Firmanın Avantajları

Fujitsu klima markaları arasında en çok tanınan kaliteli performansı ile bilinen her sezon da müşterilerin talep ettiği bir markadır. Adana Fujitsu klima servisi alanında hizmet veren firmamız özellikle yaz aylarında yoğun bir tempoda çalışmaktadır. Yaz aylarında bunaltıcı havalarda en düşük dereceye aldığınız klimalarınız zaman zaman arızaya geçebilir. Arızaya geçmemesi ve yüksek performans sergileyebilmesi için klima bakımlarınızı mevsim girişlerinde yaptırmanız gerekir. Özellikle yaz aylarının başlayacağı dönemlerde yaptırmanız sorunsuz olarak kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Fujitsu markası ile bütünleşen firmamızı klimanızın arızasında ya da temizliğinde çağırabilirsiniz.

 adana fujitsu servisi

Klima servisi alanında hizmet veren firmalara göre daha ekonomik ve uygun fiyatlar, kolay ulaşabilirlik ve kaliteli hizmet firmamız tarafından müşterilerine sunulmaktadır. Adana Fujitsu klima servisi kapsamında size sunduğumuz klima servisimizi bir başka firmada göremezsiniz. Çalışanlarımızın tamamı gerekli eğitimleri tamamlamış ve bu alanda uzmanlaşmış kişilerdir. Klimanın müdahale edilebilecek her noktasını en ince detayına kadar bilen ve kısa sürede sorunu çözüme kavuşturan çalışma anlayışına sahiptir. Müşteri memnuniyeti amaçlı gerekli eğitimleri tamamlamış personellerimizin asıl hedefi mükemmel ve sorunsuz teslim edilen hizmettir.

 fujitsu servisi adana

Firmamız için müşteri her şeyden önce gelir. Bu nedenle de firmamız çalışma politikası kapsamında gerekli hassasiyet gösterilmektedir. Adana Fujitsu klima servisi alanında hizmet sağlarken memnun kalmayan müşterilerimize tekrar servis imkânı sunarken alınan ücretin iadesi de müşteri talep ettiği sürece yapılır. Zaman zaman klimalarda meydana gelen arızalardan dolayı parça değişimi söz konusu olabilir. Bu durumda müşterilerimizin onayını aldıktan sonra yedek parça değişimi yapılmaktadır. Parça değişimlerinde de orijinal yedek parça hizmeti sunmak firmamızın prensipleri arasındadır. Güvenilir ve kaliteli bir klima servisi almak sizin için önemliyse bu durumda firmamızı çekinmeden tercih edebilir, ayrıcalıklı müşterilerinden olabilirsiniz. 

 adana fujitsu servis

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret14909
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414
Takvim
Hava Durumu