• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Adana Toshiba Servisi

Adana Toshiba Servisi

Adana Toshiba Servisi

Mevsimsel değişikliklerin etkileri ile farklı hizmetlere ihtiyaç duyan müşterilerimiz, alacağı hizmetin kalitesine güvenmek ister. Bu konuda müşterilerin beklentilerini tatmin edebilecek hizmet kaliteli hizmet sunan firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu konuda Adana Toshiba servisi olarak başta klimalar olmak üzere elektronik cihazların bakım ve arızalarında çalışmalar sergilenmektedir. Sadece yapılacak çalışma süresince değil sonrasında da uzun yıllar hizmet sunulacak müşteri memnuniyeti kazanılmaktadır. Uzun vadede güven olgusu ile yapılan çalışmalar hem müşterilerimiz hem de firmamız adına avantajlı olmaktadır.

 Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz aracılığı ile iletişim kurarak 7 gün 24 saat ulaşmanız ve ihtiyaç duyduğunuz hizmet konusunda bilgi vermeniz, en kısa sürede dönüş yapılmasını hedeflemektedir. Profesyonel hizmet kalitesi ve uzun yılların verdiği tecrübe ile alanında uzman bir konumda bulunan Adana Toshiba servisi olarak hizmetlerimiz her geçen gün geliştirilmektedir. Durmadan gelişen teknolojik faaliyetlerden faydalanılarak daha kısa sürede daha kaliteli ve ekonomik hizmetlerin sunulması için çabalanmaktadır. Zamandan tasarruf edilerek daha fazla müşteriye ulaşma ve daha fazla sorun çözme amacında hızla ilerlenmektedir. Artan müşteri kapasitesi ile kurum içi motivasyon harmanlanarak olumlu çalışmalar meydana getirilmektedir.

Kış mevsimlerinde ısıtmama, yaz mevsimlerinde soğutmama sorunları başlıca arızalar olarak bilinmektedir. Ayrıca çamaşır makinesi, buzdolabı, derin dondurucu ve benzeri beyaz eşyalar ev veya iş yerlerinde sıklıkla kullanılan ürünleri teşkil etmektedir. Bu ürünlerin verimli çalışmaması ve arızalanması durumlarında Adana Toshiba servisi olarak hemen müdahale edilmektedir. Kaliteli hizmet sunulması ve çalışmaların profesyonel personeller tarafından gerçekleştirilmesi kadar en kısa sürede tamamlanması da belirleyici hizmet prensipleri arasında belirleyici rol üstlenmektedir. Firmamız bu konuda son derece titiz bir tavır sergilemektedir. Müşteri ilişkileri konusunda da yeterli tecrübeye sahip personellerimiz ile güler yüzlü çalışmaları gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. 


Kaliteli Dizin Sitesi

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret17859
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.74537.7763
Euro9.02059.0566
Takvim
Hava Durumu