• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Adana Klima Servisi

Adana Klima Servisi

                                   Adana Klima Servisi

Klimanızda meydana gelen teknik ve tüm diğer sorunlarda Adana’nın bir numarası olan firmamızdan sorunsuz Adana klima servis hizmeti alabilirsiniz. klimalar artık soğutma işlevinin yanı sıra ısıtma işlemi içinde sıklıkla kullanılan araçlar arasına olmuştur. bulunduğu odayı ısıtmakla kalmayıp diğer alanlara da ısı yayan teknoloji harikası cihazlar hassaslığıyla da bilinir. Eğer zamanında yapılmayan bakım ve klima temizleme işlemleri, sizlerin başına çok büyük işler açabilir. Çok uygun olan temizleme ve bakım işlemlerini yılda iki kez tekrarlamak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Bakımı aksatılan klimalar sizlerin başına çok daha büyük sorunlar açacaktır. Bu sorunlarla karşılaşmak ve klimanızı kaybetmek istemiyorsanız vakit kaybetmeden bize ulaşın!

 adana klima servisi

Klima Servis Hizmet Alanımız

Firmamız Adana ili ve Adana ilinin tüm ilçeleri sorunsuz, hızlı, ekonomik Adana klima servis hizmeti vermektedir. Tüm marka klimalar için klima taşıma, montaj, klima bakımı, klima arızası ve klima tamiri, klima bakımı ve temizliği hizmetlerini uzman ve deneyimli personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde veririz. Bizi aradığınız gün içerisinde klima servisinden çok uygun fiyatlarla yararlanmanız mümkündür. Verdiğimiz hizmette önceliğimiz sizlerin güler yüzü ve memnuniyetidir. Bunun için yerinde tamir, bakım, temizleme işlemi yaparak fiyat konusunda sizlere öncesinde bilgilendirme de bulunuruz.

 adana klima servisi

Klima Bakımı

Teknoloji harikası cihazlar arasında yer alan klimalar gereken önem ve hassasiyet verilmediğinde istenilen komutları yerine getirememe, oldukça rahatsız edici bir sesle çalışma ve su akıtma gibi problemler gösterebilir. Klima bakımı ve klimanızla ilgili tüm sorunlarda güvenilir Adana klima servis hizmetimize ulaşabilirsiniz. Hizmeti anında alarak sizlerin mağdur olmaması bizim için her zaman önceliktir. Yılda iki kez olmak üzere klima bakım işlemleri için firmamıza ulaşabilir uygun fiyatlandırmalar alabilirsiniz.


 adana klima servisi

                               Sorunsuz ve En Ucuz Adana Klima Servisi

Ev ya da iş yerlerinde hem soğuk hava hem de sıcak hava desteği ile sorunsuz hizmet veren klimalar hassas cihazladır. Klimalarda meydana gelen sorunlarını bulmak ve anında müdahale etmek işini başarılı bir şekilde yalnızca Adana klima servisi sonuçlandırır. Klimalar yılda iki kez olmak üzere temizlenmediğinde ve gerekli bakım yapılmadığında maalesef sonucu sizlere çok pahalıya patlar. Firmamızdan alacağınız sorunsuz ve kaliteli klima servis hizmetinden profesyonel çalışanlarımız devreye girer. Bizi aradığınız zaman öncelikle sorunun nerden kaynaklandığını anlamak ve planlı bir müdahalede bulunmak için adresinize kadar ulaşır ücretsiz ekspertiz yaparız. Ücretsiz ekspertiz raporunda klimanızın detaylı sorunu ve sizlerden talep edeceğimiz ücrette yer almaktadır. Böylelikle sürpriz fiyatlar ile karşılaşmaz, planlı bir kombi servis hizmeti alırsınız.

 adana klima teknik servis


Ekonomik Klima Servis Fiyatları


Adana klima servisi
çalışanlarımız klimanızın markası ne olursa olsun sizlere için uygun klima tamiri gerçekleştirir. Klima tamirinde sorunun hangi parçadan olduğunu anlamak için çalışan deneyimli ekibimiz sorunu bulduktan sonra ekonomik çözümler üreterek bütçenize zarar gelmesini engeller. Klimanızda meydana gelen sorunlar genellikle aksatılan klima bakımından kaynaklanır. Özellikle ısıtma ve hava giriş çıkışlarını sağlayan parçalar gerekli bakım yapılmayıp yılda iki kez temizlenmezse sorunlar çok daha büyüyecektir. Klimanızı kaybetmeye kadar gidecek olan bu durumdan kurtulmak için yapmanız gereken tek şey firmamızdan hizmet almaktır.

 adana klima servisi

Firmamız Adana klima servisi konusunda Adana ilinde en iyi firmalar arasında hep ilk sırada yer alır. Bunun nedeni ise her zaman sizlerin memnuniyetine önem vermemiz ve uzman çalışanlarımızın doğru hamlesidir. Firmamız aracılığı ile klima servisi aldıktan sonra hem çok daha fazla tasarruf eder hem de en verimli sonuçlar alırsınız.


Adana Klima Servisi Hizmetleri

Yaz ve kış aylarında yaşam alanlarınızda ideal ısı derecelerini sabitleyen klimalarınız için en etkili ve kapsamlı teknik destek çalışmalarını veren firmamız, Adana Klima Servisi hizmet taleplerinizde ihtiyaçlarınıza bire bir çözümler sunmaktadır. Özellikle bakım çalışmaları verim sürekliliği sağlayabilmeniz için çok önemlidir. Bakım çalışmaları kapsamında hava filtresinin bakımı, hava akımını destekleyen filtrenin temizlenmesi çok önemlidir. Filtre temizliklerinde musluk altında tutularak yıkanması, elektrik süpürge ile temizlenmesi, çitilenmemesi, güneşte kurutulmaması, asılarak kurutulmaması, filtresiz çalıştırılmaması çok önemlidir. Bazı durumlarda sıcak su ile yıkanabilir. Bu durumlara ise su sıcaklığının 50 dereceyi geçmemesi gereklidir.

 adana klima servisi

Klima Arıza Sebepleri

Mekanik sebeplerden ya da elektriksel sorunlardan kaynaklı olarak arıza durumları ortaya çıkabilir. Bu durumlarda Adana Klima Servisi hizmet taleplerinize onarım destekleri sağlanmaktadır. Kumanda çalışmadığı durumlarda iç ünitede ışıklar yanmıyor ise sorun kumanda da ya da iç ünite kartındaki uzaktan kumanda algılayıcısında olabilir. İç ya da dış ünite fanları düzgün çalışıyor kompresör devreye girmiyor ise iç ünite kartında hasar durumu olabilir, bağlantı kablolarında kopukluk olabilir ya da motor sargıları hasar görmüş olabilir. Tüm bu sorunlar için alanında uzman ve deneyimli teknik ekiplerimiz sorunun kaynağını anında tespit ederek çözümler üretmektedir.

Klima Montajında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klima montajının doğru bir şekilde yapılabilmesi için teknik ekiplerimiz ön kontrolleri yaparak gaz çıkışlarının doğrudan güneş ışığına maruz kalmasının önüne geçilmektedir. Ayrıca dış ünite montajında havanın rahat bir şekilde dolaşacağı alanların seçilmesi gereklidir. Özellikle yaz aylarında gölge olması ve kış aylarında olumsuz hava şartlarından etkilenmeyeceği bir alan seçilmesi çok önemlidir. Bu alanda Adana Klima Servisi hizmet talepleriniz ile pratik çalışmalar sunabilmekteyiz. Montaj, bakım ve onarım çalışmalarında alanında uzman teknik destek ekiplerimiz ile memnuniyet odaklı çalışmalar sunmaktayız.

toplist
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret17886
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.74537.7763
Euro9.02059.0566
Takvim
Hava Durumu