• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Üyelik Girişi
Site Haritası

Adana Airfel Klima Servisi

Adana Airfel Klima Servisi

Adana Airfel Klima Servisi

Klima dört mevsim size arkanızı yaslayıp serinleme yada ısınma imkanı sağlar. Yaşadığımız günün şartlarında lüks olmaktan çıkmış, özellikle yaz aylarının bunaltıcı sıcağında evlerin ve is yerlerinin kurtarıcısı olmuştur.  


Adana Airfel klima servisi,
keyfinizi yarım bırakmamak için bütün imkânlarını süratli ve kaliteli hizmet anlayışıyla siz müşterilerine sunmaktadır.


Sorunsuz bir hizmet sunmak için kalitesinden ve iş disiplininden ödün vermeden, eğitimli personeli ile yıllardır olağan gücüyle çalışmaktadır.

Müşteri memnuniyeti bizim için asıl hedeftir ve hedefimizden şaşmadan sektörün en iyisi olma yolunda hızla ilerliyoruz.

Klimalarınızın bakım ve onarımını itina ve kesin çözümlerle yapıyoruz.

Adana Airfel klima servisi olarak, hafta içi ve hafta sonları arıza kayıtlarınızı alıp, müşterilerimize en kısa sürede dönüş yapıyoruz.

Ayrıca her türlü arızaya cevap verecek düzeydeki mobil servis araçlarımızla anında güvenli müdahalelerle sorunlarınızı çözebiliyoruz. 

Kullandığınız klima soğutmuyor yada ısıtmıyorsa, kötü koku yayıp sizi ve etrafınızı rahatsız ediyorsa, çalışırken fazla ses çıkarıyorsa, yakında arıza vereceği anlamına gelir. Bakım zamanı gelen klimanız daha fazla enerji harcamaya başlar ve performansı düşer.  

Verimi düşen klima yüksek enerji tüketimi sebebiyle size yüksek faturalar olarak yansır. Tüm bu olumsuzlukları yasamamak adına klima bakımlarını düzenli yaptırmanız gerekmektedir.

Uzman kadromuz ve üstün marka kalitesi, garantili hizmeti ayağınıza getiriyor.

Haftanın yedi günü ve tatillerde, her zaman size cevap veren, ilgili, isinin ustası, güler yüzlü ve çözüm odaklı çalışanlarımız mevcuttur.

Telefonla her saat arıza kaydı yapabilirsiniz.

Size en kısa sürede dönüş yapılacaktır. Adana Airfel klima servisi geniş servis ağı ile müşterilerini oyalamadan, zaman kaybı yaşatıp,  mağduriyetini arttırmadan, görevini zevkle yapan,  işine ve markasına sahip çıkan, yaptığı işlerle her zaman takdirinizi almış bir firma olarak varlığını yıllardır gururla sürdürmektedir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret14909
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76495.7880
Euro6.41576.4414
Takvim
Hava Durumu