• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Adana Alarko Servisi

Adana Alarko Servisi

Klimanızı Emin Ellere Teslim Edin!

Yaz aylarında sürekli kullandığınız klimanızın zamanla performansında gerilemeler olduğunu görebilirsiniz.


Adana Alarko servisi alanında hizmetlerine profesyonel bir şekilde yapmayı hedef edinmiş firmamız klimanızın bakımlarına dikkat etmenizi öneriyor.

Toz, polen ve kir kalıntılarının yol açtığı arızalar ile karşılaşmak istemiyorsanız firmamızın müşterilerine sunduğu ayrıcalıkla hizmetlerden siz de faydalanabilirsiniz.

Firmamıza oluşturduğunuz talebe kısa sürede cevap verecek olan ekiplerimizin sorununuzu çözüme kavuşturacaktır.

Adresinize yapılan ziyaret sırasında kombinizin hangi işleme ihtiyacı varsa bu tespit edilip müdahale edilecektir.

Parça değişimi gerekiyorsa, yerinde müdahale mümkün olmuyorsa ya da sadece bakım gerekiyorsa firmamızın bunu tespit etmesi dakikalarını alır.

Klimanızı daha uzun süreli kullanabilmek ve aynı performansta çalışmasını istiyorsanız bunun için bakımlarına ve temizliğine dikkat etmeniz gerekir.


Adana Alarko servisi alanında faaliyet gösteren firmamız klimanızda meydana gelen her işlemi minimum ücret seviyesinde tutmaya gayret eder.

Alarko sürekli değişen ve teknolojiye ayak uyduran bir markadır. Bu nedenle değişen modellerine müdahale edebilmek için firmamız çalışanları gerekli eğitimleri almak zorundadır.

Alınan eğitimler sayesinde personellerimizin bilgisi dahilinde teslim edeceğiniz klimanız ilk günkü performansı gerekli işlemler sonunda size sağlayacaktır.

Her türlü klima sorunuzda firmamızı aramanız yeterlidir. Bilgisi dahilinde olmasa bile size yol gösterip çözüme giden en kısa yolu sizinle paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yedek parça değişimlerinde bazı parçaların belirli bir tedarik süreci vardır.

Adana Alarko servisi farkını size sunan firmamız bu parçanın en kısa sürede tedarik edilmesini sağlayarak mağduriyet süresini en aza indirmeyi hedefler.

Klima servisi konusunda ayrıcalıklarımızı görmek, servis kalitemizin farkını yaşamak isterseniz firmamızı arayabilirsiniz.

Bunun dışında hizmetlerimizi görsel açıdan görmek için resmi web sitemizi inceleyebilirsiniz. Firmamıza ulaşabilmek için saatlerce telefonun başında oturmanıza da gerek yoktur.

Aradığınız anda karşınıza mutlaka bir muhatap çıkacaktır.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret17859
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.74537.7763
Euro9.02059.0566
Takvim
Hava Durumu