• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Üyelik Girişi
Site Haritası

ADANA KLİMA TEKNİK SERVİSİ

Adana Klima Teknik Servisi

Evimizde kullandığımız tüm elektronik cihazlar zaman zaman arıza vermekte ve cihazın kullanım amacına uygun teknik servis çağırarak onarımı yaptırılmaktadır. Beyaz eşyalar, televizyon ve klimaların onarımı işinin ehli olan ekipler tarafından yapılmakta ve uzun yıllar kullanımı mümkün olmaktadır.Adana Klima Teknik Servis klima arıza, bakım ve montaj işlerinde işinin ehli teknik servis elemanları ile hizmet sunmaktadır. Hiç ummadığınız anda oluşacak klima arızalarınızda ekiplerimiz çözüm odaklı çalışarak mağduriyetinizi giderecektir.

Çözüm Odaklı Hizmet;

Klimalarınızın arızalarında klimanızın marka ve modeline uygun garantili yedek parça kullanmakta ve müşteri memnuniyetini esas almaktayız. Yaptığımız işçilik ile klima ile ilgili sorunlarınızı kısa sürede gidermekte ve müşterilerimizin referansları ile Adana ve ilçelerine hizmetlerimizi taşımaktayız.

Nakil edilmesi gereken klimalarınızı tecrübeli personellerimiz ile yeni yerine montajını gerçekleştirmekte ve bunu ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız iş bunlarla sınırlı değil. Klimalarınızın belirli periyotlarla bakımı yapılmalıdır.

Bu bakım klimanızın verimli çalışması ve uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Gaz eksiltmesi ya da gaz kaçaklarının tespiti bu bakım sırasında ortaya çıkmaktadır. Ayrıca bakım sırasında temizlik işlemi yapılması hijyenik açıdan da önemlidir. Zamanla kirlenen klimanızın içi bu bakım sırasında temizlenmektedir.

Adana Klima Teknik Servis personellerimiz ve tüm ekipmanlarımız ile klima ile ilgili tüm hizmetleri müşterilerimize ekonomik olarak sunmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti;

Adana gibi sıcak bir yerde klima kullanım oranı oldukça yüksek. Büyük potansiyele sahip bu ilde müşterilere zamanında hizmet sunmak ve mağduriyetlerini kısa sürede gidermek gerekmektedir. Acele etmek gerektiği kadar iyi hizmette sunmak zorundayız. Adana Klima Teknik Servis personellerimiz güler yüzlü, tecrübeli ve çözüm odaklı çalışıp yaptığı işin arkasında durarak Adana’ya hizmet vermektedir. 

 

Adana Klima Teknik Servis Hizmetleri

Türkiye’nin birçok ilçesine başta Adana olmak üzere hizmet veren firmamız Adana klima teknik servis konusunda da sağlamış olduğu destek ile klimanızın sorunsuz bir şekilde uzun yıllar kullanımını sağlamaktadır. 

Bize ulaştığınız andan itibaren rakip firmalardan olan farkımızı anlayacaksınız. Sizi karşılayan müşteri temsilcimiz klimanızlar ilgili sizlere çok kısa sorular sorarak klimanızda meydana gelen sorunu anlamaya çalışır.

Daha sonra doğru ekip ve ekipmanlarla adresinize yönlendirdiği uzmanlarımıza gereken bilgileri verir. Çalışanlarımızın her bir yaptığı işin farkında ve deneyimli ve iş uzmanlığı konusunda gereken bilgiye sahip kişilerdir.

Klima Teknik Sorunları

Klimalarınız yılın her günü neredeyse kesintisiz çalışarak sizlere hem sıcak hava hem de soğuk hava desteğini sağlamaktadır. Teknik konudan zaman zaman sıkıntı yaşadığınızda eğer önemsemiyor ve geçmesini bekliyorsanız maalesef klimanız zamanla daha da kötü durumda olacaktır.

Geç kalmadan Adana klima teknik servis hizmetini firmamızdan alabilirsiniz. Hassas cihazların başında olan klimalarınız için firmamızdan en güvenilir sonuçlar alabilmeniz mümkündür.

Her klima markasına ait bilgilerimiz ve alt yapımız ile klimanız hangi marka olursa olsun gereken yedek parçaları bünyemizde bulundurmaktayız.

Eğer klimanızda meydana gelen teknik problem yerinde müdahale şansı ile düzelemiyorsa sizlerinde izniyle ile atölyelerimizde tamir edilmek üzere teslim alınır.

Tamir atölyelerimizde gereken teknik servis hizmeti klimanıza uygulandıktan hemen sonra sizleri de mağdur etmeden Adana klima teknik servis ekibi olarak adresinize kadar klimanızı ulaştırır ve tekrar montaj işlemini gerçekleştiririz. Sorunsuz bir montaj işleminden sonra klimanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknik servis hizmetinden sonra klimanız ilk günkü gibi çalışır ve sizlere daha çok tasarruf edebilme şansı verir. Bize ulaşmak ve uygun teknik servis hizmeti almak için iletişim numaralarını kullanınız.

 

Adana Klima Teknik Servis

Her türlü klima arza ve bakım işlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet veren Adana klima teknik servis hizmetinizdedir. Yıllardır klima alanında teknik servis hizmeti vererek siz değerli müşterilerimizin asla mağdur olmaması için elimizden gelenin çok daha fazlasını yapmaktayız.

Hafta içi ve hafta sonu çalışma saatlerimiz ile sizlere acil klima teknik servis hizmetini sağlamaktayız. Klimalar hayatını kolaylaştıran eşyaların başında gelir. Fakat çok hassas ve bakımı ya da temizliği zamanında yapılmayan klimalar maalesef zamanla sizlere sorunlar çıkarabilir. Bu sorunların başında ise ısıtma ya da soğutmayı tam anlamıyla yapmaması, sesli çalışması ve su akıtması gelir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda hiç beklemeden firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Kombi Servisi

Teknik anlamda kaliteli bir klima servisi almanız gerektiğinde Adana ilinin en iyi hizmet veren Adana klima teknik servis hizmetinden sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Klimalar her mevsimde sıklıkla kullanılan hassas bir eşya olduğu için bazen cihazın ısı transfer bölümünde sorunlar meydana gelebilir.

Bu sorunların başında ise ısı transfer bölümünün kirlenmesi ya da hasar görmesi gelir. Böyle bir durum ise hem klimanın performansını etkileyecek hem de daha büyük sorunlara sebebiyet verecektir.

Küçük bir bakım ya da temizlime işlemini senede iki kez firmamız tarafından yaptırmanız klimanızın ömrü ve klimanızın performansı için gerekli olacaktır.

Bakımı yapılan klimalar sizlere enerji bakımından da fayda sağlayacak ve bu durum faturalarınıza yansıyacaktır. Daha az tutarlı faturalar ödeyerek daha iyi klima verimi almak için Adana klima teknik servis arayabilir ve anında servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sizleri bekletmeden ve sıraya koymadan aradığınız her an cevap veren tek  kombi teknik servisi olarak kesintisiz, güvenilir ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Adana Klima Teknik Servis

Klima, yaşamımızda büyük bir öneme sahip olan ve aktif olarak kullanılan modern görünüme sahip aletlerdir. Şık ve zarif tasarımı ile dikkat çeken klimalar günlük hayatta insanlara çok fazla kolaylık ve hizmet sağlamaktadır.

Ev, ofis, iş merkezleri, okul, spor tesisleri ve otel gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Kış aylarında sımsıcak ve rahat bir şekilde geçirilen, yaz aylarında ise serin ve konforlu hale gelen kaliteli yaşam için gerekli hale gelen klimalar günlük hayatta adeta kaçınılmaz profesyonel aletlerdir.

Klimanın bu kadar yaygın olarak kullanılmasının sebebi lüks olmaktan çıkması ve doğal bir ihtiyaç haline gelmesidir. Klima çalışırken havada oluşan tozları ve kötü kokuyu filtreler daha kaliteli bir yaşam alanı sunar. Devamlı tozları ve kötü kokuyu emen cihazın bakımının düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Bu noktada Adana klima teknik servis olarak bu alanda sizlere hizmet sunmaktayız.

Klimanıza periyodik olarak yaptıracağınız bakım ve onarım hizmetleri cihazınızın daha kaliteli şekilde hizmet vermesini sağlar. Bu bakım sayesinde gelecekte oluşabilecek olası bir arıza durumunu ekonomik şekilde çözüme kavuşturmak amacıyla avantaj oluşturmaktadır.

Temiz ve ferah bir alana kavuşmak için yılda bir kez Adana klima teknik servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz sizlere son derece hassas bir hizmet vermektedir.

Her yıl düzenli olarak yaptıracağınız bakım ve onarım sayesinde gelecekte oluşacak olası bir arıza durumunda yaptırmış olduğunuz bakım ile size avantaj sağlar daha ekonomik şekilde çözüme kavuşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan profesyonel firmamız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Model ve marka ayırmaksızın Adana klima teknik servis olarak en kısa sürede klimanızın bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. 

Adana Klima Teknik Servis

Klima, günlük hayatımızda oldukça önemli bir yere sahip olan ve yaz, kış kullanılan görünüm itibariyle modern ve şık olan teknolojik cihazlardır. Zarif tasarımı ile dikkat çeken klimalar yaşamımızda bizlere çok fazla kolaylık ve hizmet sunmaktadır.

Kullanım alanı pek fazla olan bu cihazlar; ev, ofis, iş merkezleri, okul, spor tesisleri ve otel gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Hem kış aylarını sıcak ve rahat bir şekilde geçirmemizi sağlarken, hem de yaz aylarında serin ve konforlu bir yaşam alanı oluşturmaktadır.

Klimanın hemen hemen her alanda karşımıza çıkmasının ve diğer ısıtıcı tüplerine göre daha fazla rağbet görmesinin sebebi artık lüks olmaktan çıkıp uygun maliyetlerle hizmet sunmasıdır. Adana klima teknik servis firması olarak sektörde profesyonel bir faaliyet göstererek her türlü sorun ve talepleriniz için hizmet vermekteyiz.

Klimanıza düzenli olarak yaptırmanız gereken bakım ve onarım uygulaması ile cihazınızın daha kaliteli şekilde hizmet vermesini sağlayabilirsiniz. Zamanında yaptıracağınız bakım ve onarım klimanızın ömrünü uzatmaktadır.

Klima çalışırken, havada oluşan tozları ve kötü kokuyu filtreler ve sağlıklı yaşam alanı sunar. Kaliteli bir yaşam alanına kavuşmak için bakım yaptırmak amcayla yılda bir kez Adana klima teknik servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz müşterilerimize üstün ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan deneyimli firmamız daima beğeni ve yorumlarını gözeterek özenli çalışmaktadır.

Oluşan arıza durumunda bizi aradığınız takdirde model ve marka ayırmadan her türlü klima cihazınızı en kısa sürede onarıyor ve sorununuzu çözüme kavuşturuyoruz.  Adana klima teknik servis olarak en kısa sürede klimanızın bakım ve onarımını gerçekleştirerek, mutlu müşterileri sayesinde ise daha da büyüyerek sektörde faaliyet göstermektedir.