• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Üyelik Girişi
Site Haritası

ADANA KLİMA TEMİZLİĞİ

ADANA KLİMA TEMİZLİĞİ


Yaşadığımız ortamlarda iklimlendirme yapan cihazlar olan klimalarınızın periyodik bakımlarını aksatmamanız çok önemlidir. Firmamız alanında uzman teknik ekipleri ile Adana Klima Temizliği hizmet taleplerinize kaliteli, sonuç odaklı çözümler sunmaktadır. Cihazlarınızı sıfır cihaz kalitesinde olmak üzere bakımlarının yapılması sağlanmaktadır. Bu şekilde cihazlarınızdan aldığınız ilk günkü verimin uzun süre sürmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle mevsim geçişlerinde farklı hava koşulları ile karşılaşabilirsiniz. Bu durum cihazlar içerisindeki serpantin ve özellikle de filtrelerin pisliklerden, tozlardan dolayı tıkanmasına neden olur. Bu durum cihazınızın daha fazla enerji harcamasına ve topladığı pislikleri ortama geri üflemesi nedeni ile çeşitli sağlık sorunlarına neden olması ile sonuçlanır. Tıkanan filtreler kirli bir hava oluşturur. Bu da alerjik hastalıklar başta olmak üzere pek çok hastalığa neden olabilir.

Klima Bakımında Yapılanlar

Isıtma ya da soğutma işlevini yerine getiremeyen klimalar, bu durum devam ettiği sürece arıza durumları ortaya çıkaracaktır. Bu nedenle periyodik olarak klima bakımlarının yaptırılması, sağlıklı ve uzun ömürlü bir sistem elde etmenizi sağlayacaktır. Bu alanda Adana Klima Temizliği hizmet taleplerinizde komple bir bakım sağlanmaktadır. Cihazınızda A’dan Z’ye bir temizlik yapılmakta ve tüm bağlantılar, parçalar temizlenmektedir. Bu temizlik çalışmalarında klima temizleme ilacı kullanılmaktadır. Bunun yanında basınçlı su ile temizlik çalışmaları sağlanıyor. Voltaj- akım değerlerinin kontrolünün sağlanmasının yanında R- 22 gazının değerlerinin kontrol edilmesi de çok önemlidir. Drenaj hattı ve tavasının temizliğinin yanında tüm bağlantıların kontrolü de sağlanıyor.

Klima Bakımının Faydaları

Hava filtrelerinin temizliği de çok önemlidir. Gaz kontrolünde eksiklik var ise ilavesi de yapılmaktadır. Periyodik olarak bakımı yapılan bir klima düzenli olarak çalışır. Ayrıca daha uzun ömürlü olur. Az enerji harcayarak yüksek verim sağlar. Bakım çalışmalarımızın en önemli faydası ise olmadık bir zamanda arızalanarak, farklı mağduriyetler oluşturmayacaktır. Bu alanda Adana Klima Temizliği hizmetlerimiz ile çok daha ekonomik bir çalışma sistemi elde edebilirsiniz. Bakımı düzenli yapılan bir klima, bakım yapılmayan bir cihaza göre yüzde 25 daha verimli çalışacaktır. Alanında uzman teknik ekiplerimiz klimanızın yıllık bakımlarını yaparak, cihazlarınızın çok daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Adana Klima Temizliği

Klimalar yazın soğutma, kışın ısıtma görevleri ile yaşam alanlarınızda kaliteli ortamlar oluşturmaktadır. Bu kalitenin sürekliliği için Adana Klima Temizliği hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hava filtresi ve hava akımını destekleyen filtrelerin temizlenmesi de gereklidir. Bu alanda teknik destek ekiplerimiz kaliteli ve sonuç odaklı çalışmaları ile cihazlarınızın sıfır cihaz ayarında hizmet vermesi sağlanmaktadır.

Hava Filtrelerinin Temizlikleri

Hava filtresinin bulunduğu kısım ön panel üzerindeki yuvadır. Panelin alt kısmında aşağı doğru çekildiğinde rahatlıkla filtre çıkarılıyor. Temizlenen filtre aynı şekilde yerine takılacaktır. Bu kısımdaki filtrenin on beş gün içerisinde temizlenmesi gereklidir. Temizlenmediği taktirde hava sirkülasyonu engellenir. Evapotör yüzeyi karlaşır. Sonuç olarak ise ısıtma verimi düşer. Bu alanda Adana Klima Temizliği hizmet destekleri alabilir ve cihazların temizliklerinin sağlanması ile çok daha kaliteli bir çalışma verimi elde edebilirsiniz. Hava akımının filtrelerinin temizlenmesinde dikkat edilmesi gereken iki konu bulunuyor Bunlardan biri güneşte olabilir. İkincisi ise asılarak kurutulma yapılmamalıdır.

Periyodik Bakımda Yapılması Gerekenler

Periyodik olarak teknik destek personellerimizin yapması gereken kontroller bulunuyor. Bunun yanında evaparatör ve kondaserin özel ısı eşanjör deterjanı ile temizlenmesi gereklidir. R- 22 gazının kontrolü, elektrik tesisatının, V otomat, voltaj ve akım değerlerinin de kontrolü çok önemlidir. Bunların yanında tüm soket bağlantılarının da kontrolü, drenaj tavasının ve hattının temizliği yapılıyor. Tüm fan pervanelerinin temizliği, duyu ile ses kontrolü ve eksik gaz şarjı da yapılarak temizlik çalışmaları tamamlanır. Bu alanda Adana Klima Temizliği çalışmalarında ünitenin ve uzaktan kumandanında temizlenmesi gereklidir. Bunun için yumuşak bir bezle silinmesinin yanında sıcak su, aşındırıcı tozlar, tiner ve güçlü çözücülerinde kullanılması tavsiye edilmez. Cihazınızın bakımlarının tam ve periyodik olarak yapılması cihazınızı bir yıllık çalışma yükünden kurtaracak bir hizmet tercihi olacak ve verimli bir çalışma için karlı bir yatırım yapmış olacaksınız.

Klima Temizliği Konusunda Firmamıza Güvenin!

Klimalar son on yılda ciddi bir kullanıcı sayısına ulaşan bir cihazdır. Bulunduğu ortamın iklim kontrolü sağlayan mucizevî bir cihazdır. Adana klima temizliği alanında faaliyet gösteren firmamız klimanızın temizliği sırasında profesyonel bir hizmet vermektedir. Ortamın ısısını ve havasını temizleyen bu cihazların temizliğinin düzenli yapılmaması klima filtrelerinde zamanla sağlığa zarar veren küf ve mantarlara neden olur. Firmamız özel kimyasal ve cihazlar ile kullanıcının yapamadığı bölgelerin temizliğini kısa sürede gerçekleştirmektedir. Klima temizliği enerji tasarrufu dışında kullanıcıyı çeşitli hastalıklardan da korumaktadır.

Her elektronik cihazın bakımı ne kadar önemliyse klimaların temizliği de yılda en az 2 defa yapılması gerek cihaz grubundadır. Adana klima temizliği sektöründe hizmet veren firmamız klimanın kullanımdan kaynaklı filtrelerinde biriken toz ve kiri profesyonel bir şekilde temizlemektedir. Kullanılan kimyasalların tamamı insan sağlığına zararı olmayan elementlerden oluşmaktadır. Klima temizliğini düzenli yaptırdığınız takdirde klimanızın performansındaki artışı rahatlıkla hissedebilirsiniz. Gereksiz yere klimanız için ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Firmamız klimanızı istediğiniz performansa getirebilmek için titiz bir çalışma göstermektedir. Klimanın markasının hiçbir önemi yoktur. Bu konuda gerekli eğitim ve deneyime sahip firmamıza teslim edeceğiniz klimanız istediğiniz performansta çalışırken enerji tasarrufu sağlamanıza ve daha temiz bir havayı solumanıza da olanak sağlar.

Klima bakımları kapsamında yapılan temizliklerin düzenli olması olası bir arızanın oluşmasını engellemektedir. Adana klima temizliği işlerini profesyonel bir şekilde yapan firmamıza bakım konusunda güvenebilirsiniz. Bebeklerinizi özellikle tehdit eden bu klimalarının düzenli bakımlarının yapılması bu tehdidi ortadan kaldırmaktadır. Firmamızdan hizmet almaya karar verdiğiniz zaman randevu almanız yeterlidir. Size söz verdiğimiz zamanda bulunduğunuz konuma gelerek klimanızın temizliğini kısa sürede çözüme kavuşturabiliriz. Sektörde hizmetimiz ile ön plana çıkan firmamız klima temizliği konusunda ekonomik çözümler sunmaktadır. 

Kaliteli Verim İçin Adana Klima Temizliği

Klimalar özellikle yaz aylarında sürekli çalıştıkları için toz ve kir biriktirmektedir. Bu birikim cihazların daha ağır çalışmasına neden olabilir. Hatta bazı durumlarda cihazların bozulmalarına da neden olabilir. Bu alanda Adana Klima Temizliği hizmetlerimiz ile cihazınızın sıfır cihaz ayarında verim sağlaması söz konusu olacaktır. Hava filtrelerinin bakımı bu alanda çok önemlidir. Bunun yanında periyodik olarak uzman teknik ekiplerimiz tarafından gerekli kontrollerin yapılması da çok önemlidir.

Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

İç ünite ve dış ünite ayrı ayrı bakımları yapılmaktadır. Öncelikle kimyasal ilaçlarla iç üniteyi yıkayan teknik destek ekiplerimiz, fan kanatçıkları mutlaka iyi bir şekilde temizlemektedir. İç ünitede bulunan filtre çok titiz çalışmalarla temizlenmekte ve bu şekilde cihazın bir yıllık çalışma yükünden kurtulması sağlanmaktadır. Bunların yanında gaz ölçümlerine de önem veren elemanlarımız, eksik gaz olduğu durumda ilaveler yapmaktadır. Elektronik kart kısmında da temizlik yapılmaktadır. Elektronik kablo bağlantı uçları kontrol edilmekte ve dış ünitenin temizlenme aşamasına geçilmektedir. Bu alanda Adana Klima Temizliği hizmetlerimizde dış ünitenin temizliğine de kimyasal ilaçlarla başlanmaktadır.

Dış Ünitenin Temizliği

Drenaj tavacı ve bunun yanında borusunun da temizliği yapılmalıdır. Dış ünite de alçak ve yüksek basınç kontrolü sağlanıyor. Özellikle bakır boru bağlantıları üzerindeki kontroller ve izolasyonlar üzerindeki tedbirlerinde dikkatli bir şekilde kontrol edilmesine çok fazla önem vermekteyiz. Ayrıca tüm Adana Klima Temizliği hizmetleri sonrasında estetik görüntü kontrolüne de yer verilmektedir. Bu şekilde klimanın A’dan Z’ye tüm parçalarında bir temizlik sağlanmaktadır. Cihazlarınızda bulunan filtrelerin 15 günden bir temizliklerinin yapılması gereklidir. Bunun yanında her yıl yaz ayları öncesinde düzenli olarak klima bakımlarının yapılması, cihazlarınızın verim alanında sıfır cihaz kalitesinde çalışmasını sağlayacaktır.

Adana Klima Temizliği

Evlerin vazgeçilmezi haline gelen klimalar hem yazın hem de kışın adeta kurtarıcı olmaktadır. Yazın o sıcak günlerinde soğuk üfleyerek serinletme görevini fazlası ile yapan klimalar, kışın ise ısınma ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Ancak, klimalar da zamanla kullanıma bağlı olarak bakıma ihtiyaç duyuyor. Özellikle klimaların temizliği yapılmadığı zamanlarda istenilen performansı almak mümkün olmuyor. Biz Adana klima temizliği firması olarak klimalarınızın temizliğini en iyi şekilde yapıyoruz. Üstelik evinizin veya iş yerinizin hiçbir yeri kirlenmeden temizleme işlemini tamamlıyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizim için en önemli unsurdur. Bu bilinç ile çıktığımız yolda her geçen gün daha da büyüyerek yolumuza devam ediyoruz. Bize ihtiyacınız olduğu her an gönül rahatlığı ile ulaşabilir ve hizmet talep edebilirsiniz.

Klimalardan en iyi performansı almak için düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerekmektedir. Eğer yapılmazsa istenilen ısıtma ve soğutmayı göremezsiniz. Klima temizliği ise kesinlikle işin ehli ellerde yapılması gerekmektedir. Biz Adana klima temizliği firması olarak 7/24 hizmetinizdeyiz. Bize dilediğiniz her an ulaşarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Klimanızdan kötü koku geliyorsa veya artık eskisi gibi soğutmuyor veya ısıtmıyorsa bizimle iletişime geçerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Uygun fiyat politikamız ile müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için buradayız. Eğer klimanızın temizlenmeye ihtiyacı varsa hemen bize ulaşarak çok kısa sürede temizlenmesini sağlayabilir ve klimanızı yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Klima temizliği için uyguladığımız yöntem ile klimanın bulunduğu ortamı hiçbir şekilde kirletmeden işlemimize son veriyoruz. Klimanız tıpkı yeni alınmış gibi bir performans sergileyerek sizi yeniden ısıtır veya serinletir. Adana klima temizliği firması olarak size en iyi hizmeti vermek için son teknolojiyi takip ediyor ve memnuniyeti sağlamak için sürekli gelişiyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bize hemen ulaşabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.