Hakkımızda

Adana Klima Servisi Adana Kombi Servisi ve Adana VRF Sistem Servisi olarak Adana ili ve Seyhan Klima Servisi Çukurova Klima Servisi Yüreğir Klima Servisi Sarıçam Klima Servisi hizmetlerinin yanısıra tüm ilçelerde Klima Servisi Kombi Servisi ve Beyazeşya Servisi Klima Bakımı Klima Montajı Klima Tamiri Klima Yer Değişimi Kombi Bakımı Kombi Petek Temizliği VRF  hizmeti sunmaktayız.

Sahip olduğumuz genç ve dinamik çalışan kadromuz aracılığıyla daima sizlerin sorunlarına çözüm üretebilme odaklı olarak hizmet sunmaktayız. Gelişen teknoloji kapsamında, sunduğumuz hizmetleri daima günümüzün en son teknoloji şartları akabinde iklimlendirme ve soğutma teknikerlerimizin sahip olduğu bilgi ve firmamızın sahip olduğu teknolojik imkanları en iyi şekilde müşteri potansiyelimize sunmaktayız.

Firmamız, Fluo ve Aux markalarının Yetkili servisi olmak ile birlikte Adana Arçelik Klima servis Adana Demirdöküm Klima servis Adana Mitsubishi Klima servis Adana Daikin Klima servis Adana Beko klima servis Adana Toshiba klima servis Adana İklimsa Klima servis Adana Baymak klima servis Adana Bosch klima servis Adana Samsung klima servis Adana Airfel klima servis Adana Midea klima servis Adana Sigma klima servis Adana Fujitsu klima servis Adana Mitsubishi Electric klima servis Adana Vestel klima özel servisi olarak sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca, gerekse Adana sıfır klima gerekse 2.el 9000 btu klima fiyatları 12000 btu klima fiyatları 18000 btu klima fiyatları 24000 btu klima fiyatları için bizleri arayınız.

Cihaz ve ürünlerinizin daima ilk günkü stabilliğine döndürebilme ve sizlere stabil olarak uzun yıllar hizmet verebilmesi için öz veriyle yıllardır hizmetlerimizi sizlerin memnuniyetini daima bir adım önde tutarak , sektörümüz içerisinde yükselen bir potansiyele sahibiz. Sektördeki işimize farklı bir bakış açısıyla yaklaşıyor; hizmet öncesi ve sonrası olarak iki farklı etapta çalışmaktayız. İhtiyaç anında sizlere yalnızca verdiğimiz bakım ve onarım hizmetinin yanı sıra ürünlerinizde yaşadığınız problemi giderdikten sonra dahi, onarımını gerçekleştirdiğimiz ürünlerinizin uzun süreli takibini gerçekleştiriyor ve verdiğimiz hizmet sonrası klimalarınızın stabil yani ihtiyacınızı karşılayabilecek nitelikte çalışmaya sürdürüp sürdüremediğinin kontrollerini aralıksız gerçekleştiriyoruz.

Klima Teknik servis ihtiyacınızda Adana ve çevre ilçeleri içerisinde bizlere dilediğiniz an ulaşabilir, yaşadığınız problemleri teknik ekibimizle paylaşmanız akabinde yine dilediğiniz her an arıza ve teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.